• Saunarium 1
  • Masaz

    Relaks po treningu

    Zabiegi SPA i Wellness

To miejsce wyjątkowe w naszym obiekcie. Znajdują się tu dwie sauny, sucha i parowa a także miejsce odpoczynku oraz pokój masażu. Po saunach można schłodzić się pod prysznicem, polać się lodowatą wodą z wiaderka bosmana lub wyjść do ogrodu , przechadzając się po specjalnie do tego przygotowanym tarasie. Zimą można się natrzeć śniegiem.

W każdym dniu tygodnia będziecie Państwo mogli delektować się innym zapachem, który wydziela się podczas polewania gorących kamieni w saunie fińskiej. Do każdego zapachu dopasowana jest relaksacyjna muzyka, która jest delikatnie słyszalna w saunach oraz w każdym z pomieszczeń saunarium.

Mamy nadzieję, że atmosfera wytworzona w tej części obiektu, pozwoli Państwu na odpoczynek po intensywnych zajęciach fitness, lub po intensywnym dniu  pracy.

Można skorzystać także z bogatej oferty masaży, które są znakomitym uzupełnieniem pobytu w saunach. Oprócz masaży klasycznych oferujemy między innymi: masaż odchudzający, antycellulitowy, masaż gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, gorącą czekoladą, masaż polinezyjski na gorącym maśle Shea.

W ofercie również Zabiegi na Ciało:

Zabieg odchudzający i ujędrniający przy użyciu maski z Alg brunatnych

W skład zabiegu wchodzą: maska na uda, brzuch, pośladki, zawijanie w folię, sauna, prysznic, masaż odchudzający (80 min). Cena 90 zł.

Zabieg nawilżający arbuzowy

Peeling całego ciała, maska na całe ciało, sesja w saunie, masaż relaksacyjny z wmasowaniem musu nawilżającego (90min). Cena 120 zł.

Zabieg odżywczy orientalny – wyprawa na Bora-Bora

Peeling całego ciała, maska na całe ciało, sesja w saunie, masaż relaksacyjny na orientalnym oleju Macadamia (90min). Cena 120 zł.

Ceremonia Czekoladowa

Peeling całego ciała, masaż na gorącej czekoladzie, masaż twarzy wykończony czekoladową maską algową. Cena 180 zł.

Ceremonia Czekoladowa z poczęstunkiem

Peeling całego ciała, masaż na gorącej czekoladzie, masaż twarzy wykończony czekoladową maską algową. Może być wzbogacony czekoladowym fondue z owocami po zabiegu (120min). Cena 200 zł.

Ceremonia Orientalna

Peeling całego ciała, maska na całe ciało, sesja w saunie, masaż relaksacyjny na orientalnym oleju Macadamia masaż twarzy zakończony maską algową (120 min). Cena 180zł.

Ceremonie Hammam

Sesja w saunie, peeling wykonany Rękawicą Kessa na mydle z czarnych oliwek, masaż pianą, masaż na gorącym oleju 90 min. Cena 120zł.

 

 


 

Zabiegi wellness